HTL- Historie Tajemnice Legendy

htl

HISTORIE TAJEMNICE LEGENDY

„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?”Adam Mickiewicz, Dziady cz.II

HTL to seria skrytek ukrytych w najstraszniejszych i najdziwniejszych miejscach Żywiecczyzny. Warto bliżej przyjrzeć się tym tajemniczym zakątkom naszego powiatu, które osnute są mgłą ciekawych legend.

Miejsca, w których znajdują się skrytki wydają się niepozorne i nie wyróżniają się zbytnio na tle krajobrazu. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na tą serię. Wkoło nas pełno jest miejsc, które wydają się zwyczajne i nie zwracamy na nich większej uwagi. Jednakże gdy lepiej się przyjrzymy swojej okolicy odnajdziemy mnóstwo budynków, dróg, czy polan, wokół których krążą przedziwne historie. Naszym zdaniem warto jest poświęcić im choć chwilę, gdyż jak mówi słynne powiedzenie: “W każdej legendzie kryje się ziarno prawdy”.

HTL #2

Konkatedra w Żywcu
    86153_ShiftN
    Niezwykłe i wręcz mityczne krypty z idealnie zachowanymi ciałami oto jaka legenda spowija Żywiecką Konkatedrę.

Sprawdź!

HTL #3

Dom na bunkrze "Włóczęga"
    54373183

     

    Stary dom, który od lat stoi opuszczony. Nikt nie chce w nim mieszkać, gdyż zbudowany został na schronie bojowym, a poległe dusze nie są w stanie zaznać spokoju.

Sprawdź

Autor wpisu Wiola

Ta piękniejsza część ekipy. W większości dba o maskowanie i same pojemniki. Jak już coś wymyśli to wprowadza to w czyn i nie ma zmiłuj !

Dodaj komentarz