Kolejny dzień, kolejne daedry…

Po dzisiejszym spacerku, do gry dołączają kolejni książęta. :)

  • 8 – Jyggalag
  • 9 – Vaermina
  • 10 – Mehrunes Dagon
  • 11 – Molag Bal

Na dzień dzisiejszy, do recenzji wysłaliśmy 3 pierwsze skrytki z powyższej listy. Czwarta poleci jak tylko wymyślimy jakąś zagadkę.

3 pierwsze skrytki to pierwsze  w serii kesze które zbliżają się w kierunku Jeziora Żywieckiego. Polecamy podejmować je z deptaka na wałach. Skrytki na pewno są łatwiejsze do odnalezienia w terenie niż wszystkie poprzednie.

W skrytce 8 oraz 9 zastosowaliśmy skrypt, dzięki czemu w rozmowie Daedra zapyta nas o coś, a keszer będzie musiał wskazać bądź wprowadzić odpowiedź (robota Wioletki :)). Dzięki temu wszystkie zagadki są zwyczajnie łatwiejsze zarówno w przygotowaniu jak i w rozwiązywaniu. Żadnych zadań matematycznych ani kombinowania.

Warto też nadmienić że w wypadku tych skrytek postaraliśmy się troche aby jednak droga do znalezienia koordów wyróżniała się czymś na tle poprzedniczek. To tak jakby ktoś pomyślał że kończą się pomysły 🙂

Póki co, życzymy miłego szukania :)

Autor wpisu Grzesio

Ta bardziej techniczna część zespołu. Serwisant IT, głównie planuje skrytki i dba o ich prezencje w internecie. Posiada prawo jazdy i geowozidło.

Dodaj komentarz